Výzva pro milovníky umění

Výzva pro všechny milovníky výtvarného umění! Regionální muzeum v Chrudimi chystá na podzim letošního roku výstavu Karel Wagner, obrazy z Vysočiny. Malíř krajin Vysočiny i zátiší, Karel Wagner, žil a tvořil v Kameničkách. Navazujeme tak na pravidelné, vždy velmi oblíbené, výstavy malířů regionu. Naposledy jste mohli shlédnout výstavu obrazů skutečského malíře Gustava Porše, která zaznamenala nebývalý ohlas u veřejnosti. Díky tomu se nám také podařilo vystavit téměř 100 obrazů převážně ze soukromých sbírek. Pokud by tedy někdo z Vás měl doma obraz od Karla Wagnera a měl zájem ho vystavit, samozřejmě za dodržení všech bezpečnostních podmínek, neváhejte a kontaktujte kurátorku sbírky výtvarného umění Mgr. Ivu Kopeckou (kopecka@muzeumcr.cz, tel.: 464 620 568). A to nejpozději do konce srpna, aby právě Váš obraz mohl být na výstavě představen.

Mgr. Iva Kopecká, Regionální muzeum v Chrudimi