Zasílání novinek emailem

Chcete být informování o dění v obci? Přihlašte se k odběru novinek

Rekonstrukce sokolovny - postup prací

Prezentaci rekonstrukce sokolovny je možné stáhnout zde:

V listopadu loňského roku zahájila firma Kapitán, s.r.o. realizaci projektu „Snížení energetické náročnosti sokolovny Kameničky“, který bude spolufinancován z evropských fondů z Operačního programu životní prostředí.

Vzhledem k velmi špatnému stavu budovy je rekonstrukce rozsáhlá a důkladná. Práce probíhají v souladu s časovým harmonogramem stanoveným obcí i firmou. Na přiložených fotografiích máte možnost vidět, že v sokolovně nezůstává  „kámen na kameni“ a že se můžeme těšit na téměř novou budovu!

Yvona Jandová, starostka

NÍŽE FOTOGRAFIE OD ZAČÁTKU REKONSTRUKCE PO AKTUÁLNÍ STAV

Rekonstrukce sokolovny pokračuje

Přinášíme Vám nejčerstvější fotografie z rekonstrukce sokolovny. Tento stav je asi nejhorší, ale další práce už budou pokračovat směrem k obnově a nové výstavbě. Pro mnohé je možná zarážející, proč nebyla budova zbourána a vystavena úplně nová sokolovna, ale podmínky dotačního titulu takový postup nedovolují a my je musíme respektovat.

Foto ze dne 6.5.2014

Foto ze dne 30.5.2014