MASÁŽNÍ STUDIO MARÉ

MÁSÁŽE

Není nic lepšího než dopřát tělu odpočinek a uvolnění. Člověk tak dokáže úplně vypnout a oprostit svou mysl alespoň na chvíli od dnešních starostí. Věřte, že udělám maximum proto, abyste byli spokojení a odcházeli s úsměvem na tváři. V krásné vesničce Kameničkách v útulných prostorách nového masážního studia nabízím standardní a relexační masáže těla a končetin včetně masáže hlavy i chodidel. Přijdou si na své i Ti z Vás, co chodí pravidelně cvičit i na mé hodiny Pilates :-)), potřebují nejen odpočinek, ale i regeneraci svalů po sportovním výkonu. Také protažení a ukázka cviků v případě, že to potřebujete, není žádný problém. Budu se na Vás vždy těšit.

MASÁŽE PATŘÍ MEZI NEJSTARŠÍ A NEJVÍCE POUŽÍVANÉ REGENERAČNÍ PROCEDURY.
Masáže mají pozitivní dopad na náš organismus, řeší spoustu zdravotních problémů a posilují a regenerují tělo i duši. Pravidelná masáž je velmi dobrým doplňkem při jakékoliv fyzické aktivitě. Zlepšuje výkony, zvyšuje odolnost svalů. Je velmi důležitá při rekonvalescenci po různých nemocech, úrazech a operací.

Doporučení:

• rekonvalescence po těžkých stavech
  • chronická revmatická onemocnění...
  • choroby pohybového aparátu
  • po popáleninách - uvolňuje jizvy
  • vadné držení těla a vady páteře
  • chronická onemocnění dýchacího systému
  • hemiplegie, paraplegie

V tomto studiu nabízíme dále diagnostiku, poradenství a léčbu podle TČM.
Možnost zakoupení dárkových poukazů nejen na masáže, ale i na diagnostiku.

Od 26.8.2016 nabizime v našem salonu metodu - BREUSSOVA masáž.
Je to velmi jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Tato metoda významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Podle R. Breusse se zdegenerované ploténky dají pravidelnou masáží obnovit. Speciálními hmaty se docílí uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Při této metodě se také automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází, kromě výrazného uvolněni páteře a odstranění bolestí zad, často i k vyřešení různých psychických blokád... cena 30 min.- 300 Kč

LYMFATICKÁ MASÁŽ je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny, játra, plíce (plynný odpad) které tyto látky z těla vyloučí přirozenými . Zmírňuje otoky nohou, působí proti tzv. „těžkým nohám“ Preventivně působí proti vzniku křečových žil a otoků, léčí již vzniklé Upravuje otoky po operacích Upravuje žilní nedostatečnost Zlepšuje tok lymfy, podporuje detoxikaci organismu Regeneruje organismus Prokrvuje pokožku Skvěle relaxuje unavené nohy, vhodné pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání, i pro ty, kteří jsou „celý den na nohou“ Zvyšuje imunitní systém Zmírňuje migrenózní stavy.

Lymfodrenáž nebo-li lymfatická masáž se užívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu. Manuální lymfodrenáž je speciální hmatová technika zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Masáž prospívá: stimuluje krevní oběh a lymfatický systém hluboce harmonizuje, navozuje relaxaci odstraňuje únavu a napětí pomáhá detoxikaci organismu

HLOUBKOVÁ MASÁŽ odstraňuje svalové bolesti a posiluje regeneraci organismu. Je to unikátní metoda pro léčbu a uvolnění krční páteře, šíje, ramen a zad. Zmírňuje také bolest v kloubech, které v každodenním životě dostávají pořádně zabrat. Hloubková masáž využívá intenzivní techniku, která pracuje se svaly a ostatními měkkými tkáněmi více do hloubky. Odstraňuje nebo zmírňuje bolesti svalů a pomáhá při omezeních hybnosti. Uplatňuje se zvláště tam, kde klasická masáž již nestačí. Hloubková masáž dokáže svým způsobem „zázraky“. Je náročná na soustředění a zkušenosti maséra, stejně jako na spolupráci a motivaci masírovaného. Přispívá k formování postavy a celkovým uvolněním přináší i tak cenný pocit úlevy, klidu a pohody. Výsledky bývají velmi povzbudivé. Dejte svému tělu, co tolik potřebuje!

Ceník nabízených služeb:

Martina Řezníčková