fotogalerie fotogalerie fotogalerie
 

MASÁŽNÍ STUDIO MARÉ

Jsem zdravotní sestra s dlouholetou a bohatou praxí převážně na JIP odděleních a zároveň již spoustu let působím v oblasti přírodní léčby . Zabývám  se  nejen problémy pohybového aparátu , ale zároveň poradenstvím tradiční čínské medicíny - TČM ve svém masérském studiu  MARÉ v Kameničkách.

Čím se řídím?     “ Nikdy není pozdě“.

 

 

Pokud se nám hroutí patra, musíme nejprve obnovit základy, abychom teprve potom mohli postavit - cihlu po cihle spolehlivý a stabilní dům.

Když za mnou přijde nový klient, vždy je každá návštěva individuelní, je třeba se vždy zabývat klientem jako celkem. Vnímám nejen bolavá místa, ale zajímá mě celkové
fyzické i psychické rozpoložení člověka, jeho stereotypy a hlavně chuť se sebou pracovat a něco změnit.Vždy se snažíme společně najít  a hlavně  řešit příčiny problémů a  nejen jejich
projevy. Proto se často ani nezaměřuji přímo na oblast, která bolí, což občas i mé klienty překvapí.
Problémy jsou ve většině případů v úplné jiné části našeho těla a ošetřováním pouze bolestivého
místa  se problém nevyřeší, nebo jen dočasně.

Co můžete čekat?

Masáž zad je účinná terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, dle daných potíží. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. Využívá se zde nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky.

Čím se liší hloubková masáž od klasické relaxační?

Základem je klasická masáž k rozvolnění a prohřátí vrchní svalové vrstvy a poté nastupuje hlubší pohmatové zkoumaní a uvolňování. V takto změkčené oblasti se rázem vynořují překvapivě ztuhlé a bolavé svaly a úpony svalů i malých svalíků, které při běžném denním provozu nelze nahmatat a klient ani neví, že by odtud mohla pramenit bolest v často i vzdálené tělní krajině.

Používám kombinaci měkkých technik pro uvolnění podkoží a prokrvení oblasti s prohřátím.  Následuje palpace , nebo-li vyhmatání tzv. Trigger pointů (Spoušťových bodů) a jejich postupné uvolňování  tlakem, který má klient možnost ovlivnit.

Co dále?

 Po jakékoliv  masáži  opravdu doporučuji  daný den klidový režim, žádný stres a následně i vydatný spánek, aby tělo mohlo 100% využít to, co získalo.

 

Poradenství TČM.

Pracuji s BADy již 15 let– jsou to parafarmaceutika, látky s podobnými vlastnostmi jako léky, ale v žádném případě je nemůžeme zaměňovat s farmaceutiky a uplatňovat na ně stejné nároky jako na léky. Bady pracují v režimu biotických dávek více než homeopatika, ale méně, než farmaceutika.  Zde  existuje velmi účinná cesta k obnově vašeho zdraví. Pokud chcete vyřešit své zdravotní dlouhodobé i akutní problémy, je třeba nastavit kúru přesně podle vaší potřeby. Nabízím pomoc, kterou člověk potřebuje - zlepšení zdravotního stavu.

Západní medicína má svůj skutečný význam v případě akutních a neodkladných stavů, je však bohužel neefektivní u chronických nemocí, RHB a především v prevenci.

Právě v tom spočívá rozdíl mezi východní a západní medicínou.

BADy skutečně pomáhají a to radikálně – dokáží to, co západní medicína nedokáže, jen hlouběji a proto pomaleji.

 

Ceník:

Masáže  dle doporučení či vlastního výběru               600kč (60 min)

Poradenství a sestavení kúry pro obnovu zdraví :       zdarma

https://www.facebook.com/Mas%C3%A1%C5%BEn%C3%AD-sal%C3%B3n-MAR%C3%89-807557766011247/