Zasílání novinek emailem

Chcete být informování o dění v obci? Přihlašte se k odběru novinek

Knihovna

Obecní a farní knihovna je v provozu každý pátek od 17,00 do 18,00 hod. v budově fary.
K zapůjčení je k dispozici asi 3 500 knih včetně knih zapůjčených z Okresní knihovny v Chrudimi.
Seznamy knih si dle jednotlivých knihoven a způsobů řazení dle autorů, čísel nebo názvů můžete prohlédnout, nebo stáhnout v následující tabulce, popřípadě po domluvě Vám seznam knih ve formátu PDF vypálíme na dodaném nosiči ( např. CD - v současné době cena cca 7,- Kč ). Doma si pak můžete v klidu seznam knih projít a požadovanou knihu si pak bez ztráty času vyzvednout v knihovně.
Na základě žádosti Vám zprostředkujeme zapůjčení konkrétních knih z Okresní knihovny v Chrudimi.
Po dohodě se službou v galerii nebo v knihovně Vám bude umožněn přístup na internet.

Obecně závazné vyhlášky obce Kameničky ke stažení ve formatu PDF:

Název dokumentu PDF Velikost
Knihovna Kameničky seznam dle autora  169 kB